Cestný beh - "Od pamätníka k pamätníku"
VÝSLEDKY
Výsledky v ročníku XLV - v roku 2016

 

Kategória : Materská škola - chlapci
1. Takács Marek MŠ Stráňavy 0:30
2. Šmidovič Šimon MŠ Višňové 0:31
3. Kyša Peter MŠ Stráňavy 0:32
4. Bernát Ján MŠ Stráňavy 0:38
5. Fišer Marek MŠ Stráňavy 0:39
6. Poláček Viliam MŠ Stráňavy 1:01
   
Kategória : Materská škola - dievčatá
1. Duháčková Petra MŠ Stráňavy 0:33
2. Bulková Simona MŠ Stráňavy 0:40
3. Bulková Ľubica MŠ Stráňavy 1:00
4. Balážová Romana MŠ Ostrava 2:00
   
Kategória : Chlapci 1. - 2. ročník
1. Šmidovič Michal Višňové

0:47

2.  Both Oliver ZŠ Stráňavy 0:50
3. Čuraj Kristián ZŠ Stráňavy 0:55
4. Ondák Adrián ZŠ Stráňavy 0:56
5. Cetera Andrej ZŠ Stráňavy 0:57
6. Vacek Adrián ZŠ Stráňavy 0:59
7. Bulka Richard ZŠ Stráňavy 0:59
8. Lenčéš Denis   1:00
   
Kategória : Dievčatá 1. - 2. ročník
  Výsledky neskôr po spracovaní    
       
Kategória : Chlapci 3. - 4. ročník
1. Vereš Nikolaj ZŠ Stráňavy 1:59
2.  Fišer Mário ZŠ Stráňavy 2:00
3. Vacek Vladimír ZŠ Stráňavy 2:02
   
Kategória : Dievčatá 3. - 4. ročník
1. Alexandra Duháčková ZŠ Martinská Žilina 1:50
2.  Malíková Magdaléna ZŠ M.R. Štefánika Čadca 1:55
3. Šubová Kristína ZŠ Stráňavy 2:00
4. Ceterová Laura ZŠ Stráňavy 2:18
5. Riplová Vanessa ZŠ Stráňavy 2:19
6. Duchoňová Dominika ZŠ Stráňavy 2:26
7. Kyšová Sandra ZŠ Stráňavy 2:35
8. Daňová Kristína ZŠ Stráňavy 2:41
 
Kategória : Chlapci 5. - 6. ročník
1. Výsledky neskôr po spracovaní    
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
 
Kategória : Dievčatá 5. - 6. ročník
1. Neuschlová Anna Rosina 4:42
2.  Lončíková Nina ZŠ Stráňavy 5:58
3. Duchoňová Andrea ZŠ Stráňavy 6:06
4. Duchoňová Simona ZŠ Stráňavy -
 
Kategória : Chlapci 7. - 8. ročník
 
Kategória : Dievčatá 7. - 8. ročník
1. Maťková Nikola Turany 6:38
2.  Špirková Kristína Strečno 7:28
3. Kampasová Natália ZŠ Karpatská Žilina 9:25
 
Kategória : Chlapci 9. ročník
 
Kategória : Dievčatá 9. ročník
 

 

KATEGÓRIA DORASTENCI
1 Vaneček Alexander - 0:45:47

KATEGÓRIA DORASTENKY
1 Belianská Erika MŠK KNM 0:36:35

KATEGÓRIA MUŽI DO 40 ROKOV
1 Vitko Juraj MŠK KNM 0:30:02
2 Kašjak Michal Vrútky 0:33:00
3 Jopčík Patrik MŠK KNM 0:33:38
4 Murárik Roman Žilina 0:34:27
5 Michalec Ján Brezany 0:34:41
6 Gajdošík Miroslav LTS Slovakia 0:35:29
7 Vavrík Tomáš Stráňavy 0:36:17
8 Matuáš Marek Bike Academy SK 0:38:07
9 Papán Dušan Žilina 0:39:29
10 Škuta Tomáš BS Tatra Turany 0:40:23
11 Dojčár Juraj ml. BS Tatra Turany 0:49:50

KATEGÓRIA MUŽI NAD 40 ROKOV
1 Mičica Pavol Zástranie 0:35:21
2 Kotrík Milan Martin 0:35:25
3 Ježík Pavol BS Tatran Turany 0:44:08

KATEGÓRIA MUŽI NAD 50 ROKOV
1 Ružbarský Ján AK Žilina 0:33:26
2 Baláž Roman Ostrava 0:35:53
3 Belianský Stanislav Štiavnik 0:36:03
4 Vasil Marián - 0:38:59
5 Dojčár Juraj, st. BS Tatran Turany 0:40:24
6 Groš Štefan SKVK 0:44:40
7 Ovčáry Jozef Martin 0:45:54

KATEGÓRIA MUŽI NAD 60 ROKOV
1 Sviták Stanislav AK Žilina 0:40:57
2 Hýroš Pavel Súčany 0:40:58
3 Martinek Pavol Žilina 0:43:25
4 Ferenci Dezider - 1:50:42
5 Hanák Ján - 2:25:00

KATEGÓRIA ŽENY DO 40 ROKOV
1 Esentierová Adela Ostrava 0:36:32
2 Chovanová Monika HK James, Dolný Kubín 0:41:33
3 Hausnerová Liliana - 0:44:58
4 Poláčková Dorota Stráňavy 0:45:15
5 Škutilová Petra Stráňavy 0:59:51
6. Berzáková Stanislava Stráňavy 0:59:52

KATEGÓRIA ŽENY NAD 40 ROKOV
1 Červeňová Daniela Bystrička 0:47:34

 

Výsledky z XXXIV. ročníka v roku 2004
Výsledky z XXXV. ročníka v roku 2005
Výsledky z XXXVI. ročníka v roku 2006
Výsledky z XXXVI. ročníka v roku 2007

Výsledky z XXXVII. ročníka v roku 2008

Výsledky z XXXVIII. ročníka v roku 2009

Výsledky z XXXIX. ročníka v roku 2010

Výsledky z XL. ročníka v roku 2011

Výsledky z XLI. ročníka v roku 2012

Výsledky z XLII. ročníka v roku 2013

Výsledky z XLIII. ročníka v roku 2014

Výsledky z XLIV. ročníka v roku 2015