Cestný beh - "Od pamätníka k pamätníku"
VÝSLEDKY
Výsledky v ročníku XLIV - v roku 2015

 

Kategória : Materská škola - chlapci
1. Matiáš Hreus MŠ Stráňavy 0:38
2. Adrián Vacek MŠ Stráňavy 0:39
3. Marek Takács MŠ Stráňavy 0:40
4. Peter Kyša MŠ Stráňavy 0:47
5. Robko Púček MŠ Stráňavy 0:52
6. Marek Fišer MŠ Stráňavy 0:54
7. Tobias Ripel MŠ Stráňavy 1:00
8. Adam Loncko MŠ Stráňavy 1:05
   
Kategória : Materská škola - dievčatá
1. Lenka Bernátová MŠ Stráňavy 0:41
2. Sofia Mikulášová MŠ Stráňavy 0:42
3. Dominika Piovarčiová MŠ Stráňavy 0:51
4. Ninka Vraňanová MŠ Stráňavy 1:08
   
Kategória : Chlapci 1. - 2. ročník
1. Adrián Infner ZŠ Stráňavy

0:30

2.  Ondrej Sobol BK Zborov nad Bystricou 0:31
3. Jakub Skočdopole Žilina 0:32
4. Michal Šmidovič Višňové 0:33
5. Vladko Vacek ZŠ Stráňavy 0:34
6. Jakub Loncko ZŠ Stráňavy 0:35
7. Tobiáš Hreus ZŠ Stráňavy 0:36
8. Andrej Cetera ZŠ Stráňavy 0:39
9. Adrián Ondák ZŠ Stráňavy 0:41
10. Tomáš Černín Martin 0:42
11. Denis Lenčéš   -
12. Peter Trúchly   -
13 Patrik Jahôdka ZŠ Stráňavy -
   
Kategória : Dievčatá 1. - 2. ročník
1. Livka Lúčanová ZŠ Stráňavy 0:32
2. Laura Ceterová ZŠ Stráňavy 0:32
3. Veronika Berzáková ZŠ Stráňavy 0:33
4. Sandra Kyšová ZŠ Stráňavy 0:34
5. Kristína Daňová ZŠ Stráňavy 0:36
6. Vanessa Ilovská ZŠ Stráňavy 0:37
7. Katarína Ondáková ZŠ Stráňavy 0:38
8. Vanessa Riplová ZŠ Stráňavy 0:39
9. Veronika Trúchla ZŠ Stráňavy 0:39
10. Bibiana Tabačková ZŠ Stráňavy 0:40
11. Katka Riplová ZŠ Stráňavy 0:43
12. Júlia Vraňanová ZŠ Stráňavy 0:44
13. Vanessa Púčková ZŠ Stráňavy -
14. Lívia Kelemenová ZŠ Stráňavy -
15. Mária Piovarčiová ZŠ Stráňavy -
Kategória : Chlapci 3. - 4. ročník
1. Materj Mintál ZŠ Stráňavy 0:46
2.  Gabriel Bitušík ZŠ Stráňavy 0:47
3. Dávid Tabaček ZŠ Stráňavy 0:51
4. Alex Bitušík ZŠ Stráňavy 0:52
5. Matej Loncko ZŠ Stráňavy 0:53
6. Nikolas Nevedel ZŠ Stráňavy 0:54
7. Jaroslav Daniška ZŠ Stráňavy -
8. Matúš Hreus ZŠ Stráňavy -
9. Matúš Daniš ZŠ Stráňavy -
10. Nikolaj Vereš ZŠ Stráňavy -
11. Tomáš Bráz ZŠ Banská Bystrica -
   
Kategória : Dievčatá 3. - 4. ročník
1. Alexandra Duháčková ZŠ Žilina 0:41
2.  Chiara Jánošíková BK Zborov nad Bystricou 0:48
3. Eliška Takácsová ZŠ Stráňavy 0:49
4. Adriána Kučerová BK Zborov nad Bystricou 0:50
5. Anna Neuschlová Oravská 11 0:51
6. Kristína Šubová ZŠ Stráňavy 0:59
7. Anna Mülerová ZŠ Liteměřice 1:08
 
Kategória : Chlapci 5. - 6. ročník
1. Martin Mráz ZŠ Stráňavy 1:44
2.  Marek Šmidovič Višňové 1:56
3. Martin Čičerín Martin 2:12
4. Michal Chmiel ZŠ Stráňavy 2:27
 
Kategória : Dievčatá 5. - 6. ročník
1. Nicol Jánošíková BK Zborov nad Bystricou 1:48
2.  Larisa Šadibolová BK Zborov nad Bystricou 1:50
3. Nina Mrázová ZŠ Stráňavy 1:58
4. Júlia Daňová ZŠ Stráňavy 2:09
5. Sarah Mikulášová ZŠ Stráňavy 2:14
 
Kategória : Chlapci 7. - 8. ročník
1. Alex Nevedel BK Zborov nad Bystricou 3:36
2.  Ján Ožvoldík ZŠ Stráňavy 4:27
 
Kategória : Dievčatá 7. - 8. ročník
1. Monika Kocifajová BK Zborov nad Bystricou 2:57
2.  Šarlota Oškrobanová BK Zborov nad Bystricou 3:06
3. Júlia Šechná ZŠ Stráňavy 3:19
2.  Bronislava Prášková ZŠ Stráňavy 3:41
3. Monika Danišková ZŠ Stráňavy 3:44
 
Kategória : Chlapci 9. ročník
1. Štrba Samuel ZŠ Stráňavy 4:01
2.  Tomáš Tabaček ZŠ Stráňavy 4:11
 
Kategória : Dievčatá 9. ročník
-------

 

KATEGÓRIA DORASTENCI
1 Súkeník Peter Žilina 0:47:20
2 Timotej Židuliak CYS Žilina 0:49:13
2 Vratko Šimek Rajec Maratón 0:52:02

KATEGÓRIA DORASTENKY
1 - - -

KATEGÓRIA MUŽI DO 40 ROKOV
1 Tomáš Michalec Predmier 0:44:16
2 Tomáš Vavrík Stráňavy 0:45:51
3 Roman Murárik SB Žilina 0:47:15
4 Emil Penciak Vrícko Partizán 0:48:51
5 Ján Kucharčík Stráňavy 0:49:43
6 Miroslav Klužák Martin 1:00:52
7 Peter Dungel Teplička nad Váhom 1:05:49

KATEGÓRIA MUŽI DO 50 ROKOV
1 Zdeno Koleda Rajec 0:42:29
2 Viliam Toporcer Žilina 0:46:49
3 Milan Kotrík BS Tatran Turany 0:48:44
4 Marián Bugoš KBV T. Teplice 0:49:11
5 Ján Šimek MK Rajec 0:51:40
6 Pavol Kosper Rajec 0:52:47
7 Vladimír Pánek Žilina 0:53:13
8 Slavomír Urbanovský BS Tatran Turany 1:10:00

KATEGÓRIA MUŽI DO 60 ROKOV
1 Ladislav Sventek Goralmaraton 0:45:21
2 Stanislav Belianský Štiavnik 0:47:42
3 Jaroslav Stupňan MK Rajec 0:48:26
4 Juraj Dojčár Turčianské Teplice 0:53:06
5 Peter Hlavňa Bystrička 0:53:08
6 Augustín Sládek Stráňavy 0:56:44

KATEGÓRIA MUŽI NAD 60 ROKOV
1 Pavol Hýroš Súčany 0:56:17
2 Pavol Kincel Tatran Turany 0:56:52
3 Jozef Štekláč Martin 1:00:58
4 Jozef Čeládik Žabokreky 1:01:43
5 Ján Hanák   -
6 Dezider Ferenci   -

KATEGÓRIA ŽENY DO 35 ROKOV
1 Silvia Ďungelová Teplička nad Váhom 0:52:32
2 Dorota Poláčková Stráňavy 1:00:05
3 Petra Škutilová Stráňavy 1:16:55
4 Katarína Žiaková Stráňavy 1:17:31

KATEGÓRIA ŽENY NAD 35 ROKOV
1 Denisa Nechalová Martin 1:00:33
2 Zuzana Skočdopolová Stráňavy 1:01:35
3 Marianna Berzáková Stráňavy 1:01:42
4 Zuzana Škutilová Stráňavy 1:06:45
5 Monika Číčerínová Martin 1:10:56
6 Miriam Kotríková BS Tatran Turany 1:11:31
7 Stanislava Berzáková Stráňavy 1:17:18

 

Výsledky z XXXIV. ročníka v roku 2004
Výsledky z XXXV. ročníka v roku 2005
Výsledky z XXXVI. ročníka v roku 2006
Výsledky z XXXVI. ročníka v roku 2007

Výsledky z XXXVII. ročníka v roku 2008

Výsledky z XXXVIII. ročníka v roku 2009

Výsledky z XXXIX. ročníka v roku 2010

Výsledky z XL. ročníka v roku 2011

Výsledky z XLI. ročníka v roku 2012

Výsledky z XLII. ročníka v roku 2013

Výsledky z XLIII. ročníka v roku 2014