Výsledky 43. ročníka cestného behu

 

Kategória : Dievčatá - materská škola

poradie sa nehodnotilo

  Nižná Nina 0:00:47
  Ondákovbá Katarína 0:00:48
  Kelemenová Livka 0:00:51
  Harmečková Terezka 0:00:52
  Bernátová Lenka 0:00:52
  Púčková Vaneska 0:00:53
  Kohútová Simona 0:00:55
  Mikulášová Sofia 0:00:56
  Duháčková Petra 0:01:15

 

Kategória : Chlapci - materská škola

poradie sa nehodnotilo

  Both Oliver 0:00:42
  Ilovský Branko 0:00:42
  Cetera Andrej 0:00:44
  Ondák Adrián 0:00:45
  Bulka Lacko 0:00:48
  Vacek Adrián 0:00:48
  Takács Marek 0:00:49
  Hreus Matiáš 0:00:50
  Hreus Tobiáš 0:00:55
  Kyša Peťko 0:00:57
  Bačinský Samko 0:01:05

 

Kategória : Dievčatá - 1.-2. ročník

1. Duháčková Alexandra 2. trieda Stráňavy 0:00:52
2. Jánošíková Chiara 2. trieda Zborov n. Bystricou 0:00:54
3. Eliška Takácsová 2. trieda Stráňavy 0:00:55
4. Kristínka Šubová 2. trieda Stráňavy 0:00:56
5. Kučerová Adriána 2. trieda Zborov n. Bystricou 0:00:57
6. Emily Vašková 2. trieda Žilina 0:00:58
7. Ceterová Laurinka 1. trieda Stráňavy 0:01:00
8. Tabačková Bibka 1. trieda Stráňavy 0:01:03
9. Lúčanová Livka 1. trieda Stráňavy 0:01:04
10. Demeterová Adelka 2. trieda Stráňavy 0:01:05
11. Duchoňová Dominika 1. trieda Stráňavy 0:01:06
12. Kristínka Daňová 1. trieda Stráňavy 0:01:10
13. Piovarčiová Mária 1. trieda Stráňavy 0:01:11
14. Kyšová Sandrika 1. trieda Stráňavy 0:01:11
15. Vanesska Riplová 1. trieda Stráňavy 0:01:12
16. Vaneska Sučíková 1. trieda Stráňavy 0:01:13
17. Katka Riplová 1. trieda Stráňavy 0:01:14
18. Zojka Bulková 2. trieda Stráňavy 0:01:15
19. Černinová Nikolka 1. trieda Stráňavy 0:01:16

 

Kategória : Chlapci - 1.-2. ročník

1. Vereš Nikolaj 2. trieda Stráňavy 0:00:56
2. Nevedel Nikolas 2. trieda BK Zborov n. Bystricou 0:00:58
3. Vojtuš Jakub 2. trieda BK Zborov n. Bystricou 0:00:59
4. Daniš Matúš 2. trieda Stráňavy 0:01:00
5. Fišer Mário 2. trieda Stráňavy 0:01:01
6. Vacek Vladimír 1. trieda Stráňavy 0:01:02
7. Hreus Matúš 2. trieda Stráňavy 0:01:03
8. Skočdopole Jakub 1. trieda ZŠ Žilina 0:01:05
9. Loncko Jakub 1. trieda Stráňavy 0:01:06
10. Tabaček Samuel 2. trieda Stráňavy 0:01:07
11. Bačinský Lukáš 1. trieda Stráňavy 0:01:08

 

Kategória : Dievčatá - 3.-4. ročník

1. Janošíková Nicolka 4. trieda Zborov n. Bystricou 0:01:57
2. Tabačková Barborka 4. trieda Stráňavy 0:02:07
3. Mrázová Nina 4. trieda Stráňavy 0:02:09
4. Lončíková Nina 4. trieda Stráňavy 0:02:10
5. Daňová Julka 4. trieda Stráňavy 0:02:11
6. Krúpiková Saška 3. trieda Stráňavy 0:02:17
7. Mikulášová Sára 4. trieda Stráňavy 0:02:19
8. Skočdopolová Terézia 3. trieda 0:02:19
9. Duchoňová Andrejka 4. trieda Stráňavy 0:02:38

 

Kategória : Chlapci - 3.-4. ročník

1. Mintál Matej 3. trieda Stráňavy 0:01:49
2. Samec Šimon 4. trieda Stráňavy 0:01:54
3. Kampas Šimon 4. trieda Stráňavy 0:01:56
4. Tabaček Dávid 3. trieda Stráňavy 0:01:57
5. Slezák Daniel 3. trieda Stráňavy 0:02:00
6. Tabaček Timotej 4. trieda Stráňavy 0:02:02
7. Vaško Igor 4. trieda Stráňavy 0:02:02
8. Bitušík Gabriel 3. trieda Stráňavy 0:02:07
9. Bitušík Alex 3. trieda Stráňavy 0:02:08
10. Loncko Matej 3. trieda Stráňavy 0:02:09
11. Vereš Eduard 3. trieda Stráňavy 0:02:24
12. Sučík Lukas 3. trieda Stráňavy 0:02:34
13. Daniška Jaroslav 3. trieda Stráňavy 0:03:00

 

Kategória : Dievčatá - 5.-6. ročník

1. Špirková Kristína 6. trieda Stráňavy 0:01:47
2. Prášková Bronislava 6. trieda Stráňavy 0:02:00
3. Samcová Lucka 6. trieda Stráňavy 0:02:05
4. Kelemenová Klaudika 6. trieda Stráňavy 0:02:08
5. Mintálová Natálka 6. trieda Stráňavy 0:02:13
6. Portašíková Sofia 0:02:23

 

Kategória : Chlapci - 5.-6. ročník

1. Ondák Matúš 6. trieda Stráňavy 0:03:40
2. Tabaček Róbert 6. trieda Stráňavy 0:03:45
3. Nevedel Alex 6. trieda Zborov n. Bystricou 0:03:49
4. Mráz Martin 5. trieda Stráňavy 0:04:08
5. Ripel Filip 5. trieda Stráňavy 0:04:16
6. Rusnák Adam 5. trieda Stráňavy 0:04:37
7. Lipták Ľuboš 6. trieda Stráňavy 0:05:23
8. Krupík Andrej 5. trieda Stráňavy 0:06:24

 

Kategória : Dievčatá - 7.-8. ročník

1. Kocifajová Monika 7. trieda BK Zborov n. Bystricou 0:04:03
2. Hanušová Natália 7. trieda BK Zborov n. Bystricou 0:04:13
3. Šechná Julka 7. trieda Stráňavy 0:04:15
4. Oškrobaná Šarlota 7. trieda BK Zborov n. Bystricou 0:04:17
5. Pastorková Anetka 7. trieda Stráňavy 0:05:34
6. Ceterová Emka

 

Kategória : Chlapci - 7.-8. ročník

1. Santa Matej 8. trieda Stráňavy 0:03:54
2. Štrba Samuel 8. trieda Stráňavy 0:03:59
3. Tabaček Tomáš 8. trieda Stráňavy 0:04:07
4. Macejko Erik 8. trieda Stráňavy 0:04:16
5. Ožvoldík Ján 7. trieda Stráňavy 0:04:18
6. Melo Marek 8. trieda Stráňavy 0:05:04

 

Kategória : Dievčatá - 9. ročník

1. Macáková Lucia 9. trieda Zborov n. Bystricou 0:04:02
2. Kampasová Miška 9. trieda Stráňavy 0:04:52
3. Koňuchová Linda 9. trieda Stráňavy 0:06:04

 

Kategória : Chlapci - 9. ročník

1. Šimek Vratko 9. trieda MK Rajec 0:03:07
2. Kocifaj Adrián 9. trieda BK Zborov n. Bystricou 0:03:23
Kategória: Dorastenci
1. Šimek Vratko MK Rajec 0:52:22
2. Súkeník Peter Gymn. Žilina 0:56:35

 

Kategória: Muži do 40 rokov
1. Benko Jakub MKŠS-AK KNM 0:42:00
2. Piala Ján MK Rajec 0:43:28
3. Michalec Tomáš Predmier 0:45:32
4. Kucharčík Ján Stráňavy 0:51:44
5. Šimek Ján Maratónklub Rajec 0:51:49
6. Vavrík Tomáš Stráňavy 0:52:26
7. Olejár Peter Žilina 0:52:32
8. Gašpier Tomáš Strečno 0:54:02
9. Valach Maroš Rudinská 0:54:04
10. Macko Juraj Rajecké Teplice 0:54:41
11. Minarčin Jaroslav Radoľa 0:55:30
12. Talapka Martin Žilina 1:02:53
13. Zaťura Tomáš Strečno 1:09:51
14. Melo Peter Stráňavy 1:09:51

 

Kategória: Muži nad 40 rokov
1. Koleda Zdeno MK Rajec 0:43:44
2. Ružbarský Ján AK Žilina 0:45:13
3. Matejička František ŠK Belá 0:45:52
4. Toporcer Viliam AK MŠK Žiar nad Hronom 0:47:32
5. Piroha Peter Teplička nad Váhom 0:48:16
6. Talapka František Žilina 0:54:03
7. Michalec Dušan Pezinok 0:56:24
8. Pánek Vladimír Žilina 0:57:38
9. Martinek Pavol Žilina 1:03:43
10. Gatial Ivan Pruské 1:08:15
11. Urbanovský Slavomír BS Tatran Turany 1:09:18

 

Kategória: Muži nad 50 rokov
1. Belianský Stanislav Štiavnik 0:49:03
2. Kemka Jozef Bytča 0:50:39
3. Vojtek Miloš CyS Žilina 0:51:18
4. Miček Karol CyS Žilina 0:52:38
5. Dojčák Juraj Turčianské Teplice 0:52:57
6. Tabak Milan AC UNIZA Žilina 0:54:48
7. Augustín Sládek Stráňavy 0:58:35
8. Poštek František Krásno n. Kysucou 1:00:37
9. Vantara Ján Martin 1:02:44
10. Ovčariy Jozef Martin 1:11:00

 

Kategória: Muži nad 60 rokov
1. Sviták Stanislav AK Žilina 0:52:31
2. Hýroš Pavel Súčany 0:56:29
3. Kincel Pavol Tatran Turany, BS 0:59:14
4. Martinek Pavol Žilina 1:01:59
5. Košík Tomáš BK Fastfood Žilina 1:03:25
6. Gašperec Pavol Žilina 1:08:24
7. Štekláč Jozef Martin 1:18:56
8. Ferenci Dezider Tatran Turany, BS 2:24:04
9. MUDr. Ján Hanák - 2:40:00

 

Kategória: Ženy
1. Néč-Lapinová Kristína   0:49:49
2. Poláčková Dorota Stráňavy 1:02:39
3. Pialová Jana Rajecké Teplice 1:03:33
4. Skočdopolová Zuzana Stráňavy 1:05:26
5. Hechalová Debra Martin 1:06:04
6. Podhradská Jana Ďanová 1:14:03
7. Válková Zuzana Krásno n. Kysucou 1:15:33
8. Štekláčová Helena Martin 1:18:56

 
Verzia webovej stránky podľa štandardov prístupnosti
© Obec Stráňavy 2014          Created: Martin Kostra           Powered: Web site powered by phpRS           Vyhlásenie o prístupnosti a kontakty           Mapa webu